Objednávám se na hlubinně imaginační cestu.

 

 • 1
  ANO
  Objednáváte si individuální hlubinně imaginační cestu v délce 1,5 - 2 hodiny.
 • 2
  ANO
  Souhlasíte, že hlubinně imaginační cesta má hodnotu 1 500 Kč.
 • 3
  ANO
  Souhlasíte, že hlubinně imaginační cesta proběhne v Dolní Lhotě u Ostravy.
 • 4
  ANO
  Vaše rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy 600 Kč.
 • 5
  ANO
  Po odeslání objednávkového formuláře se vám s radostí ozvu prostřednictvím emailu do 3 dní a domluvíme se na datu našeho setkání.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Celé sezení bylo velice příjemně, relaxační a léčivé. Dostala jsem se do dosud nepoznaných zákoutí své duše. Cítila jsem se velmi uvolněně. A to zejména díky své průvodkyni, Terezce, která mi byla celou dobu na blízku. Svým pevným, a přesto mírumilovným hlasem mě provázela celou imaginací. Co můžete od hlubinné imaginace očekávat? Nové obzory, léčivé setkání se sebou samými a oporu.
Helena Hrachováprůvodkyně a a autorka projektu Vědomé uzdravování, www.helenahrachova.cz
Trošku jsem tušila co mě čeká, a tak jsem se ničeho nebála a oddala jsem se laskavému Terezčinému vedení. Překvapilo mě velice, s jakou rychlostí jsem se ocitla tváří v tvář svému průvodci - káněti a taky mě fascinoval jeho způsob kominukace, zcela jiný, než na jaký jsme my lidé zvyklí, jakoby ta moudrost přicházela z jiných, starodávných světů, a přesto skrze mě. Hlavně jsem se ale cítila naprosto v bezpečí, i když se zdánlivě děly věci, které moje mysl považovala za zcestné a snad i trapné, vedení Terezy bylo natolik pevné, že jsem ani na okamžik nezaváhala a nadále postupovala vpřed. Její jemné ale zcela jasné vedení mi pomohlo cítit se dobře, nikoli nepatřičně, jak mi má mysl chtěla podsunout, a taky mi pomohlo lehce si udržet záměr a přijít si tak až pro své důležité a opravdu nečekané odpovědi. Jsem moc ráda, že jsem si dovolila tuhle cestu prožít.
Mirka NavrátilováAutorka, hudebnice, průvodkyně

Potřebujete pomoc?

Napište mi na tereza.ghose@gmail.com nebo volejte na 777 066 309.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.

Jsem žena. Jsem změna. Jsem hlubokou propastí neznámého. Jsem úplnost tajemství zrozeného. Jsem volná, a přesto svázaná. Svázaná láskou ke své proměně. Neměnně žiju ve změně.