OBJEDNÁVKA

ELEKTRONICKÉ KNIHY

 

Jako pták ses narodila

 • 1
  ANO
  Objednáváte si knihu Jako pták ses narodila ve formátu PDF. Soubor má velikost 9 MB, obsahuje grafiku a ilustrace stejně jako tištěná kniha. Tento formát se vám bude dobře číst na tabletu či na počítači.
 • 2
  ANO
  Získáte 200 stran, 21 kapitol, krásné ilustrace a mnoho inspirace.
 • 3
  ANO
  Děkuju vám, že respektujete moje autorská práva a knihu nešíříte a nekopírujte bez mého vědomí a raději mě podporujete doporučením koupě knihy další lidem.
 • 4
  ANO
  Knihu získáte ke stažení v okamžiku provedení platby nebo připsání peněz na můj účet.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Měla jsem pocit, že jsem zažila Indii, aniž bych se musela zvednout ze svého květovaného ušáku. Tato kniha mě vcucla svým příběhem i laskavým jazykem. Rozesmála mě, rozplakala a poslední stránka mě zanechala s pocitem, že chci ještě! Doporučuji tento příběh cestovatelům i jogínům, necestovatelům i nejogínům. Doporučuji ho lidem, kteří se rádi noří pod povrch zkušeností a užívají si chvíli, kdy vzácný pták poprvé opustí svou klec.
Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli
Milá Terezko, právě dočítám Vaši milou, hezky udělanou knížku. Chtěla jsem Vám říct, že je moc pěkně napsaná a že je radost ji číst. Lehkost, radost, tanec, hudba... krása, inspirace... závan světů... Poznání...
Hana PoltikovičováAutorka, spisovatelka
Kniha je příběhem proměny, rozkvětu a růstu. Je odhalením lidské duše, která je zranitelná, chvějící se ale vždy směřující vpřed. Příběh jakoby se nořil hlouběji a hlouběji do podstaty změny, která se v autorčině životě odehrává. Od popisu vnějších dějů, přes filozofické úvahy, proroste až do obrazů, do snového světa Anny, který jako jediný dokáže vystihnout největší hlubiny duše...Tento příběh je pravdivý, je nahý, proto zasahuje naše srdce a nutí nás objevit v sobě hrdiny všedních dnů - pravdivé a nahé.
Kateřina ZemčíkováUmělkyně, zakladatelka projektu Živa

Potřebujete pomoc?

Napište mi na tereza.ghose@gmail.com nebo volejte na 777 066 309.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.

Jsem žena. Jsem změna. Jsem hlubokou propastí neznámého. Jsem úplnost tajemství zrozeného. Jsem volná, a přesto svázaná. Svázaná láskou ke své proměně. Neměnně žiju ve změně.