Objednávka tištěné knihy

 

Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh

Prosím zkontrolujte pečlivě své údaje, které je nutné vyplnit do objednávkového formuláře

 • 1
  ANO
  Objednávám si knihu Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh za cenu 340 Kč.
 • 2
  ANO
  Získám 200 stran, 21 kapitol a krásné ilustrace a mnoho inspirace.
 • 3
  ANO
  Překontroloval/a jsem pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především adresu, na kterou chci knihu zaslat.
 • 4
  ANO
  Souhlasím, že k objednávce je třeba zaplatit poštovné a balné ve výši 80 Kč.
 • 5
  ANO
  Kniha vám bude odeslána po připsání peněz na účet, který je veden u Fio banky do 3 pracovních dní prostřednictvím České Pošty jako doporučený balík.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Měla jsem pocit, že jsem zažila Indii, aniž bych se musela zvednout ze svého květovaného ušáku. Tato kniha mě vcucla svým příběhem i laskavým jazykem. Rozesmála mě, rozplakala a poslední stránka mě zanechala s pocitem, že chci ještě! Doporučuji tento příběh cestovatelům i jogínům, necestovatelům i nejogínům. Doporučuji ho lidem, kteří se rádi noří pod povrch zkušeností a užívají si chvíli, kdy vzácný pták poprvé opustí svou klec.
Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli
Milá Terezko, právě dočítám Vaši milou, hezky udělanou knížku. Chtěla jsem Vám říct, že je moc pěkně napsaná a že je radost ji číst. Lehkost, radost, tanec, hudba... krása, inspirace... závan světů... Poznání...
Hana PoltikovičováAutorka, spisovatelka
Kniha je příběhem proměny, rozkvětu a růstu. Je odhalením lidské duše, která je zranitelná, chvějící se ale vždy směřující vpřed. Příběh jakoby se nořil hlouběji a hlouběji do podstaty změny, která se v autorčině životě odehrává. Od popisu vnějších dějů, přes filozofické úvahy, proroste až do obrazů, do snového světa Anny, který jako jediný dokáže vystihnout největší hlubiny duše...Tento příběh je pravdivý, je nahý, proto zasahuje naše srdce a nutí nás objevit v sobě hrdiny všedních dnů - pravdivé a nahé.
Kateřina ZemčíkováUmělkyně, zakladatelka projektu Živa

Potřebujete pomoc?

Napište mi na tereza.ghose@gmail.com nebo volejte na 777 066 309.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.

Jsem žena. Jsem změna. Jsem hlubokou propastí neznámého. Jsem úplnost tajemství zrozeného. Jsem volná, a přesto svázaná. Svázaná láskou ke své proměně. Neměnně žiju ve změně.