Vydejte se do světa imaginace a snů a probuďte v sobě emoce 

Představuji vám 

Autorské CD hlubinných příběhů, které vás vtáhnou dovnitř

Azaret

Dostává se k vám Azaret

 Příběh, hudba a zaříkání určené k dennímu snění

Jakobyste slyšeli šeptání ze snu, který ještě tak docela nezačal a v tom se vás dotkne orientálně tajemná hudba probouzející vaší představivost.

Představte si, že se uprostřed noci s loučí v ruce, vydáte na tajemnou snovou cestu, která chutná po poušti, dálkách, slzách i láskách a všech vašich životních touženích... Na jejím konci naleznete poklad – váš vlastní příběh!


Zavedu vás do své galaxie slov, obrazů a nálad - jsou plné hvězdného prachu, toužení po domově a návratů do teplých medvědích nor.

Pokud rádi jen tak sníte, potom je Azaret stvořené právě pro průlet imaginacemi, které ve vás vzbudí touhou tvořit a klást si otázky, nebo se jen tak v noci uložit do postele a nořit se do společných dálek.

Ochutnejte hned teď. 

(Ukázka z příběhu Sen)

Naslouchali jste někdy srdcem? Nevíte o čem to mluvím? Tak si udělejte čas, uvařte si čaj, zapalte svíčku, ponořte se do ticha a zaposlouchejte do této nahrávky. Azaret, není jen poezie a není jen příběh a není jen hudba. Je to hluboké ticho uvnitř našeho srdce, tam kde bydlí naše duše. Dejte si čas a nespěchejte na sebe, protože ticho se může rychle vytratit. Buďte pozorní a pak...uslyšíte srdcem.
Jana Ohankováautorka projektu Síla léčivých zdrojů. www.janaohankova.cz
Poslech Azaret mě inspiruje k životu, k tanci a odvaze. Je to pro mě cesta do duše a setkání se svou silou, ale i slabostí. Azaret je setkání se sebou sama v místech, která jsou možná zahalena do tmy, ale do kterých bych ráda chodila častěji... S Azaret tam mohu vkročit, vezme mě totiž laskavě přesně tam, kde se chvěju a kde se potřebuju setkat tváří v tvář se svou touhou i strachem z následování svého volání.
Mirka Navrátilová

Hlavní autorkou Azaret je Tereza Ghose

Mým posláním je vyprávět a sdílet příběhy!

Jsem publicistka, hudebnice, lektorka jógy, autorka cd Azaret a knihy Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh. Vystudovala jsem magisterské studium religionistiky se zaměřením na mytologii, rituály a náboženské zvyky různých kultur.

Po třech letech intenzivního hlubinně imaginačního výcviku jsem se stala certifikovanou lektorkou unikátní metody nazvané Personal Totem Pole Process®.

Hlubinnou imaginaci ráda propojuju se zvukem, hlasem, rytmem a pohybem.

V roce 2013 jsem byla plná příběhů, snění a mluveného slova. Azaret ze mě vytryskla v návalu čisté a nezkrotné tvořivosti ve formě slov, recitace a zaříkávání. Ke každému uzavřenému příběhu jsme společně s dalšími hudebníky vytvořili zcela unikátní atmosférickou hudbu, která vás vtáhne dovnitř vašeho vlastního světa. 

Zrodil se tento nevšední projekt společně s CD, které je možná více kouzelným zaříkáváním než pouhým básněním.

Tereza Ghose, autorka cd Azaret

Na CD spolupracovali skvělí hudebníci

CD Azaret vzniklo v roce 2013 v Českém rozhlase Ostrava a podílelo se na něm mnoho tvořivých hudebníků. Hlavním spoluautorem hudby je Jakub Vank, dalšími unikátními hosty alba je Bára Zmeková, Tomáš Rossi, Laura a Michal Zedníčkovi. Mistr zvuku Marek Hoblík.

Jakub Vank

Kytara, kytara se smyčcem, saz, hlavní spoluautor hudby

Laura Zedníčková

viola

Tomáš Rossi

Kaval, rámový buben, darbuka

Bára Zmeková

Klavír, autorka hudby ke skladbám Z perel zrozená, Matka Medvědice a Azaret.

Michal Zedníček

Violoncello

Poetické příběhy, písně a instrumentální hudební kompozice s orientálními motivy, to je

Azaret

Azaret není obyčejné cd, je to kouzelný příběhový fraktál, který vás bude provázet světem vašeho vlastního volání. Pohybuje se napříč žánry – občas se vás dotkne její teatrálnost, jako byste byli součástí dobrodružné divadelní inscenace. Jindy se ocitnete ve snové krajině plné nezvratitelné intenzity a síly, která se mísí s ženskou křehkostí a touhou ponořit se až na začátek příběhu, který se v písečném čase neustále opakuje.

(Ukázka z příběhu Hledám)


Azaret je křehká, silná i tvrdohlavá žena, kterou proudí neustálá změna. Vzpurně si kráčí po své cestě, na které objevuje ztracené prastaré příběhy sebe sama i světa okolo.

Poslechla jsem si CD Azaret. Je snivé, podmanivé, jiné. Cítila jsem to hned.  

Miluji kombinaci chytrého slova a zajímavé hudby.
 Spojení silných slov a příjemného hudebního doprovodu. To přesně mi CD přineslo. 
 Odpočinek, ponor, jiný zážitek, silnou osobní tvorbu. Třeba píseň POUŠTÍM – je pecka! Pouštím - tak silné a důležité slovo, které s klientkami na konzultacích často používám.

Terezčin hlas je velmi příjemný a písně velmi imaginativní. Podnítily mou mysl opravdu do krásných obrazů a příběhů.  Přinesly mi synestetické počitky a prožitky.  Krásný zážitek! Budu se ke skladbám moc ráda vracet. 
Abych „unikla“ do jiného světa. Tam, kde je pravda. Je to opravdu cesta do nitra, mého nitra.   Díky, Terezko za tuto cestu.
Helena Hrachováprůvodkyně žen na cestě Vědomého uzdravování www.helenahrahcova.cz 

Všichni jsme spředeni z vláken příběhů, vše důležité se nese v lidské paměti. Slovo od slova, hlas po hlase, každá bytost je v ní obsažena a zároveň v sobě obsahuje všechny ostatní, dávno minulé, stále přítomné. Člověk je příběhem s toužebným dějem, vnoří – li se do sebe, nalezne utajené knihovny s příběhy, které jsem se vám rozhodla vyprávět. Nebojte se slova, nebojte se snít. Vezmu vás za ruku a provedu vás...

Co byste udělali, kdybyste mohli cokoliv?

Co vám Azaret přinese?

  • Chuť vyprávět vlastní příběhy.
  • Návrat do světa fantazie.
  • Dotknete se vaší vlastní hloubky.
  • Imaginativní příběhy vám dodají energii a pocit ukotvení ve vlastním těle.
  • Rozezní vaší tvořivost.
  • Vnitřní léčení vašich zapomenutých částí sebe sama.
  • Myšlenky a pocity, ke kterým se budete chtít znovu vracet.

Chcete si poslechnout další ukázku z alba?

Tak prosím. 🙂

Zvu vás do příběhů,
od kterých se už nebudete chtít nikdy odloučit.

(Ukázka z příběhu Pouštím)

Album obsahuje 11 příběhů ve 40:48 minutách + booklet se všemi poetickými příběhy

Každá píseň vypráví jiný příběh, každá melodie, sloka, báseň je osobitým vhledem do hlubin duše autorky. Nitky hlasů, textů, melodií a rytmů spřádají příběhy do jedné velké spletité pavučiny pocitů, vjemů, akcentů dynamických i jemných jako klidný dech...Minimalismus střídá narůstající tok hudby proudící v prolínajících se pramíncích tónů sólových nástrojů a narace hlasu. V písní Pouštím se na okamžik objeví lehounký vílí zpěv (na anglický text) vinoucí se do smutku a osamění lkavé violy a violoncella...

Luna – žena - změna Evokuje silné pocity tryskající z nitra ženy, která cítí, miluje, je silná a pevná, křehká a něžná v proměnách neustále probíhajících, jako se mění cyklus dorůstání luny v úplněk...

Azaret - příběh touhy, ženství, vlastního sebepoznání v tanci Velké medvědice, až do nitra sebe sama, svého bytí, imaginací, snění až do  svého já...odhalení...Azaret-vlastní (vnitřní) svět....

Cd mě velmi nadchlo po všech stránkách! Profesionální výkony ve všech směrech...! Úžasné propojení poetiky textů a melodiky sólových nástrojů. Nikdo není upozaděn, všichni tvoří rovnocennou složku krásného citlivého hudebně-literárního melodramu Azaret, který se velmi dotkl mého srdce a duše. Úžasné splynutí hudby a slova v jedno. V době zastavení je Azaret pohlazením! Přeji Azaret hodně naslouchajících duší.
MgA., Mgr. Andrea Jurčíkováčlenka operního souboru NDM, pedagožka zpěvu na Lidové konzervatoři v Ostravě, zakladatelka sborového projektu Čarozpěv

Rozhodla jsem se, že chci, aby bylo cd Azaret dostupné všem, kteří po něm zatouží a proto vám ho nabízím za:

349 Kč

za fyzické cd.
Jeden příběh vás bude stát pouze 32 Kč.

Nebo:

Digitální cd
ve formě mp3

250 Kč

Po zkoupení získáte odkaz ke stažení mp3 v nejlepší kvalitě 320 kbps.

Azaret je umělecký zážitek. Při poslechu jsem měla pocit, že jsem se ocitla v divadle. Azaret ztvárňuje imaginativní vnitřní obrazy doplněné téměř filmovou, místy dramatickou hudbou. Je to skvělé dílo pro ty, kteří mají chuť prožít příběhy Azaret v její surové podobě, ve které se děj pohybuje temnotou i světlem. Moc se mi tam líbila flétna, ve které jsem cítila dech života. Terka má dar hlasu, dar ztvárňovat vnitřní příběhy, je to divadelní žena.
Bára Odložilová
Poslech tohoto hudebně - poetického díla stáhl mou pozornost dovnitř, ke mně samotné. Přirozeně mě to vedlo si zavřít oči a nevěnovat se ničemu jinému. Každá skladba vás vtáhne do jiného příběhu a obrazy, které se vám vyjeví záleží jen na vašem rozpoložení. Přirovnala bych to k autorskému čtení promísenému s muzikoterapií. Tato kombinace vám přinese hladivá slova i tóny, stejně jako energické melodie burcující vaši schovanou vnitřní sílu. Stačí se nechat vést... Je to skvělý způsob, jak se uvolnit a uklidnit rozbouřenou mysl.
Jana Bednarčíková

Máte otázku na mě nebo k cd Azaret? Kontaktujte mě.