Připravila jsem pro vás snový balíček, který obsahuje dva laskavé poklady ❤️ 

🎁 Prvním pokladem je KNIHA:

 Kniha Jako pták ses narodila vás vezme na dobrodružnou a docela napínavou pouť po Indii a zavede vás přímo do mého vnitřního světa!

 Věřím, že vám dá křídla a pomůže vám překonat strachy, které vám možná brání žít svůj vlastní životní příběh.

Vím to, protože jsem nepoznala bojácnější osobu, než jsem kdysi byla já sama.

Dovolte si ochutnat dálky, otevřít v sobě své vlastní sny a najít odvahu do nich vykročit.

 ✨ Je čas si okořenit zimu! ✨

🎁 Druhým pokladem je CD Azaret:

V roce 2013 jsem byla plná příběhů, snění a mluveného slova.

Zrodil se tento nevšední projekt společně s CD, které je možná více kouzelným zaříkáváním než pouhým básněním.

Zavedu vás do své galaxie slov, obrazů a nálad - jsou plné hvězdného prachu, toužení po domově a návratů do teplých medvědích nor.

Pokud rádi jen tak sníte, potom je Azaret stvořené právě pro průlet imaginacemi, které ve vás vzbudí touhou tvořit a klást si otázky, nebo se jen tak v noci uložit do postele a nořit se do společných dálek.

Co právě vám tato kniha přinese?

 • Naději, že vždy je čas vrátit s zpátky k vašemu osobnímu příběhu
  Začnete opět přemýšlet nad tím, co si skutečně přejete a kam vás to v životě táhne.
 • Dodá vám odvahu, která příjme strach jako svého pomocníka
  Možná je to těžce uvěřitelné, ale sama jsem nikdy nepoznala nikoho, kdo by byl ustrašenější než já před několika lety. Jsem zcela hmatatelným potvrzením, že i "antihrdinky" mohou prorůst k vnitřní síle, která jim umožní vstoupit do situací, kterých se vlastně nejvíce bojí. Všichni můžeme prokvést do odvahy.
 • Vezme vás s sebou na cesty způsobem, jako byste právě seděli vedle mě
  Tato kniha vás zavede do mnoha dalekých míst, útrap, krás a vnitřních rozhodnutí i proměn.
 • Ochutnáte některé indické cestopisné reálie a k tomu dostanete i snovou poetickou rovinu příběhu
  "Jako pták ses narodila" není obyčejným cestopisem. Má deníkovou podobu, která je propletena fejetony a úvahovými esejemi s filozofickým nádechem. Někdy mě na cestách přepadala poezie, která snad ještě věrněji vystihla má indická rozpoložení.
 • Dozvíte se, kdo je Anna a proč je v mém životě tolik důležitá
  Závěr mé knihy je věnován Příběhu o Anně. Je to jedna z tajemných a důležitých částí příběhu. Vezme vás za oponu světa strachu a proměnlivosti. Anna je jediná svého druhu!
 • Vychutnáte si 200 stran, 21 kapitol a unikátní ilustrace
  V životě nejde o počty, ale o to, co se nás skutečně dotkne a přiměje nás to pátrat po naši vlastní inspiraci a vášni. Na knize mám ráda její grafickou podobu. Její téměř čtvercový formát je ideální do ruky i do kabelky a hlavním vizuálním překvapením jsou unikátní indo - indiánské ilustrace, které jsou dílem mého manžela. Knize dodávají jiskru i duši.

Milá Terezko, právě dočítám Vaši milou, hezky udělanou knížku. Chtěla jsem Vám říct, že je moc pěkně napsaná a že je radost ji číst. Lehkost, radost, tanec, hudba... krása, inspirace... závan světů... Poznání...

Hana Poltikovičováautorka, spisovatelka

Kniha je příběhem proměny, rozkvětu a růstu. Je odhalením lidské duše, která je zranitelná, chvějící se ale vždy směřující vpřed. Příběh jakoby se nořil hlouběji a hlouběji do podstaty změny, která se v autorčině životě odehrává. Od popisu vnějších dějů, přes filozofické úvahy, proroste až do obrazů, do snového světa Anny, který jako jediný dokáže vystihnout největší hlubiny duše...Tento příběh je pravdivý, je nahý, proto zasahuje naše srdce a nutí nás objevit v sobě hrdiny všedních dnů - pravdivé a nahé.

Kateřina Zemčíkovážena čarodějka, autorka projektu Živa

Měla jsem pocit, že jsem zažila Indii, aniž bych se musela zvednout ze svého květovaného ušáku. Tato kniha mě vcucla svým příběhem i laskavým jazykem. Rozesmála mě, rozplakala a poslední stránka mě zanechala s pocitem, že chci ještě! Doporučuji tento příběh cestovatelům i jogínům, necestovatelům i nejogínům. Doporučuji ho lidem, kteří se rádi noří pod povrch zkušeností a užívají si chvíli, kdy vzácný pták poprvé opustí svou klec.

Tereza KramerováPrůvodkyně po krajině mysli, www.terezakramerova.cz

 AZARET CD vám přinese mnoho příběhů, které mají křehkou, dalekou i neodolatelnou chuť.

 

CD k vám přiletí i s bokletem, kde naleznete všechny básně a pásma.

 

💎 Čeká na vás 11 skladeb a příběhů, což je celých 40:48 minut snění! 💎

 

Na tomto projektu spolupracovalo množství báječných hudebníků, věřím, že si užijete naši výpravnou world music atmosféru!

 

Takto to vypadalo na křtu alba :-)

 

Kdo je Tereza Ghose?

Jsem publicistkou, certifikovanou lektorkou jógy a autorkou knihy Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh. Vystudovala jsem magisterské studium religionistiky se zaměřením na mytologii, rituály a náboženské zvyky různých kultur.

Po třech letech intenzivního hlubinně imaginačního výcviku jsem se stala certifikovanou lektorkou unikátní metody nazvané Personal Totem Pole Process®, jejímž zakladatelem je uznáváný americký psycholog a psychoterapeut Eligio Stephen Gallegos.

Hlubinnou imaginaci ráda propojuju se zvukem, hlasem a pohybem. Od roku 2014 intenzivně cestuju do Indie a na Srí Lanku, kam jsem začala zvát také skupinky lidí, které láka dobrodružné objevování světa okolo i uvnitř sebe.

 Nadělte si dobrodužné vyprávění s poslechem imaginativních a snových příběhů. 

 

❄️ VE SNOVÉM BALÍČKU NALEZNETE ❄️ 

 • AZARET CD
  Ženské poetické Azaret cd sestávající z autorské mluvené poezie a velmi propracované, orientem prosáklé, hudby. Je to snová cesta do hlubin světů imaginace a rozhodně ve vás probudí emoce.
 • KNIHA
  Přiletí k vám také má cestopisně deníková kniha Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh.
 • POHLEDNICE
  Dostanete pohlednici s indo - indiánským motivem knihy Jako pták ses narodila, která může sloužit jako snová záložka, inspirace, nebo skutečná pohlednice.

✔️ CENA knihy Jako pták ses narodila činí 340 kč + poštovné.

 ✔️ CENA Azaret CD je 300kč + poštovné.

Dohromady tedy tento balíček má hodnotu 640 kč + poštovné a balné.

ALE!

 🎄Nabízím vám ho za narozeninovou cenu = 500 Kč + poštovné! 🎄

⏰ Tato akce platí do 31. ledna 2020.⏰

Balíček vám přijde jako doporučená zásilka do vlastních rukou.